צלון חשמלי

PALLADIO

חברת PALLADIO נוסדה לפני כ 25 שנים, PALLADIO ממוקמת במחוז TREVISO שבאיטליה.החברה עוסקת בייצור חלונות ודלתות העשויים מפלדה, נירוסטה, פליז ועוד. מוצרי החברה מושתתים על איכות ועיצובים טכניים מתוחכמים. המדגיש את המצוינות של תוצרת איטליה.
PALLADIO משלבים את הארכיטקטורה ההיסטורית והמודרנית עם המוצרים החדשניים.לחברה ישנם סדרות מיוחדות אשר מקנות בידוד טרמי גבוהה,
TABS VANTILATION ללא נתק טרמי בפרופיל, ובמקביל מראה צר ועדין, זיגוג זכוכיות חכמות במרווחים גדולים, המאפשרים בידוד טרמי ואקוסטי, דלתות וחלונות פתיחה דריי קיפ, ומערכות הזזה הסטנדרטים הגבוהים של החברה הם עמידות בגשמים, תחזוקה נמוכה, בידוד חום, עמידות באש וכל היתרונות האלה עושים את חברת PALLADIO להיות השותף האידיאלי וחסר תחליף עבור פרויקטים שבהם הדרישה העיקרית היא איכות.
PALLADIO מוכרת את מוצריה ב 18 מדינות ברחבי העולם.לחברה ישנם 1,160 סוגים של פרופילים אשר מאפשרים לייצר דלתות, חלונות, חזיתות מבנים, דלתות תעשייתיות וגגות זכוכית. כיום החברה מוכרת ללקוחותיה פרופילים ואביזרים בכדי שיוכלו לייצר את המוצרים שלה, או לחלופין מספקת מוצר מוגמר ,הכולל את כל שלבי התכנון וההתקנה.

www.palladiospa.com

גלריה

פתיחות

הזזות

טכני
טכני