יבואני צלונים חשמליים, חלונות, תריסים ודלתות יוקרה

רונן לוי 054-6657788
תמיכה בתוכנת גינרי
צלונים חשמליים
ronen@opr.co.il

שלום ערוסי 054-4300594
ייעוץ חלונות, דלתות
מערכות הצללה
info@opr.co.il

חלונות עץ

חלונות עץ:
חלון דריי קיפ, חלון קיפ, חלון פתיחה מקבילה, חלון קבוע, דלתת הרם הזז, דלת פתיחה, דלת פתיחה כפולה, הרמוניקה.

יישום :
קיימים 2 סוגים עיקריים:

  1. חלונות עץ לבתים פרטיים
  2. חלונות עץ לשימור

ההבדל במוצר- החתך הינו 58 מ"מ וסרגלי הזיגוג שמסביב לחלון הינם מעוצבים רטרו, זכוכית טריפלקס ולא זכוכית כפולה.

חלון עץ פתיחה

חלון עץ פתיחה: ניתן ליישם חלון פתיחה פנימה או פתיחה החוצה, ידית בצד ימין או בצד שמאל, מאפשר לנקות את הזכוכית מהצד השני, מה שפחות מתאפשר בחלון הזזה, מומלץ ליישם בפתח, חלון דריי-קיפ (חלון סב-נטוי) חלון דריי-קיפ, משלב בתוכו גם חלון פתיחה וגם חלון קיפ, בהמשך תוכלו ללמוד על היתרונות של חלון הדריי-קיפ, החיסרון היחידי שלו, מצוי בתוספת מחיר, היות והמנגנון של חלון דריי-קיפ, יקר יותר ממנגנון של חלון פתיחה.

חלון עץ דריי-קיפ

חלון עץ דריי-קיפ: חלון דריי-קיפ (חלון סב-נטוי), משלב בתוכו גם חלון פתיחה וגם חלון קיפ, הקיפ בא בחלק העליון ולא בחלק התחתון, אין פתיחה החוצה, ידית בצד ימין או בצד שמאל

הייתרון הגדול של חלון דריי קיפ, נמצא ביכולת להשאיר אותו במצב קיפ ולניקוי ניתן גם לפתוח, קיימת אפשרות לנעילת מצב פתיחה (לדוגמא משרד בקומה 30), ניתן ליישם גם כחלון דרי קיפ בודד או דרי קיפ עם פתיחה

חלון עץ קיפ

חלון קיפ: ניתן ליישם חלון קיפ פנימה בחלונות עץ לא ניתן קיפ החוצה, הידית יכולה להיות ממוקמת בכל אחד מארבעת הצדדים, משמש במקרים רבים חלון קיפ לשחרור עשן עם מנוע וחיישן עשן, ניתן ליישם עם מנגנון 8 מצבים של שיפוע, מחיר משוער בהזמנה של 10 יח'.

חלון עץ קבוע

חלון עץ קבוע: במקרים רבים אנו נאלץ ליישם דגם של חלון קבוע, הייתרון הינו בנקיון מכל קו, מבט פנורמי נקי חסרון – אין גישה לנקות את הזכוכית מבחוץ.

דלת עץ פתיחה בודדת

דלת עץ פתיחה: כאשר מדברים על דלת פתיחה יש לשים לב שאין הכוונה לדלת פנים שבין החדרים, למרות שאין בעיה ליישם גם זאת, ברוב המקרים תשמש כיציאה למרפסת או לגינה, ניתן ליישם דלת פתיחה בודדת או כפולה, עם או בלי קבועים מסביב.

חלון עץ פתיחה מקבילה:

חלון עץ פתיחה מקבילה: החלון מורכב משני חלקים, האחד נפתח ומאפשר ניקוי של שני החלקים, והשני זז בצורה מקבילה, כמו דלת של מכונית טרנספורטר, ייתרון מול חלון הזזה, היות וניתן לנקות את הזכוכיות מהצד השני, בנוסף האטימה מתבצעת על ידי גומיות ולא על ידי מברשות כפי שמיושם בחלונות הזזה, הגומיות יוצרות אטימה כמעט הרמטית של החלון.

דלת עץ הרם הזז

דלת עץ הרם הזז: בשונה מדלת הזזה רגילה, בעלת אטימת מברשות ולא גומיות, דלת הרם הזז, הינה בעלת גומיות היוצרות אטימה הרמטית, היות וגומי, אינו יכול להתחכך על ידי חומר אחר, מתבצעת פעולה של הרמת הכנף, המרחיקה את הגומי מלהתחכך.

חלון עץ הרמוניקה או דלת עץ הרמוניקה:

חלון עץ הרמוניקה או דלת עץ הרמוניקה: מאפשרת פתיחה כמעט מלאה של הפתח, ניתן ליישם עם דלת פתיחה מצד ימין או מצד שמאל של המערכת, כמו כן ניתן ליישם דלת פתיחה באחת הכנפיים האמצעיות, ניתן לאסוף לימין או שמאל, וכן גם חלק לימין וחלק לשמאל.