פתיחות

נרדונה פתיחות

הייחודיות של החברה האיטלקית היא שהחלון עשוי מעץ בלבד המאופיין בסגנון האיטלקי השמרני.
דגם ה SD65-  חתך צר של 68 מ"מ מאפשר יצירת אווירה מעוצבת בשמרנות ובלי לוותר על טכנולוגיות אטימה מתקדמות וניתוק טרמי אפקטיבי. כמו כן מציע מגוון אפשרויות של יישום, עם פנל אטום משולב בזכוכית או עם זכוכית בלבד ובשילוב אביזרים יחודיים בגווני ברונזה או חלוקה.
דגם ה AL68-  חלונות מדגם זה עשויים מעץ ובחיפוי אלומיניום במגוון דוגמאות וצבעים.
שילובים אלו, המוסיפים לכל בית נגיעה אופנתית ייחודית בסגנון קלאסי או מודרני, מאפשרים לכם להנות מחלון חזק בעל בידוד אקוסטי מפני רעשים ופגעי מזג האוויר – במחיר הוגן. חלונות אלו עומדים בתקן האירופאי המבטיח עמידות לשנים רבות.
דגם ה PIVOT68-  עשוי עץ Meranti – עץ איכותי ממשפחת המהגוני. חלון זה עשוי עץ תלת שכבתי העובר תהליכי ייבוש מבוקרים השומרים על עמידתו ואיכותו לאורך שנים רבות. כל החומרים שממנו מורכב חלון זה עברו בדיקת איכות קפדנית ונמצאו כמתאימים ועמידים לאקלים החם והיבש ששורר בישראל.
דגם הרם הזז- דלתות הזזה מבוססות על מגנון המאפשר שימוש בדלתות הזזה גם במפתחים גדולים ובדלתות בעלות משקל כבד.
מבוסס על ידית ארוכה וסיבובית. סיבוב הידית מוריד את הגלגלים ומאפשר שינוע קל וחלק של הדלת. סיבוב נוסף של הידית מעלה את הגלגלים והדלת נחה על גומיות EPDM הנמצאות בין הכנף למשקוף ויוצרות אטימה הרמטית.
ישנם שני דגמים להרם הזז:
HS68SD- עץ מלא בלבד.
HS68AL– עץ מלא בחיפוי אלומיניום.
בנינים היסטורים וחלוניהם הם עדות ליצירתיות ולסטנדרטים הטכנולוגיים הגבוהים של מהנדסי העבר, בניינים אלו הוכרו בדור שלנו כירושה תרבותית בעלת ערך, אותה עלינו לפתח ולשמר.

דגם ה NR58- חלון פתיחה זה זכה למקום של כבוד במורשת העיצובית של ימינו,בזכות עיצבו האלגנטי והמאופק. החלון מתאים במיוחד לבניינים היסטוריים, הודות לפרופיל העץ המהוקצע והעדין המאפיין אותו. חלון הפתיחה NR58 מאפשר שיחזור של החלונות ההיסטוריים המאפיינים מונומנטים אדריכליים, באמצעות בחירת פרטים דקורטיביים כגון משקופים, כנפיים וחוצצים.
הNR58 עומד בכל הדרישות והתנאים המחייבים בניינים היסטוריים ומשולבים בו פתרונות איטום חדשניים שהופכים אותו לחלון מושלם ורלוונטי לחיים המודרנים