פתיחות

מערכת פתיחה סופר טרמית

S600-TT המהווה פיתול טכנולוגי של סידרת ה S500 , היא הסדרה המתקדמת ביותר של חברת SialWood. בחלון המעוצב המצויד בסרגלי זיגוג המעניקים לו מראה עתיק ובאלומיניום חיצוני השומר על העץ מפגעי הטבע, מותקן פוליאמיד כפול היוצר נתק טרמי המונע חדירת חום או קור לחלל הבית ומספק סינון רעשים חיצוניים אל תוך הבית.
חלון זה מתאים ומומלץ במיוחד לאזורים גיאוגרפיים קרים כגון הרי ירושלים, הגליל והגולן.

הסדרה היוקרתית והמובילה של OPR ,באמצעותה ניתן לייצר כמעט את כל סוגי הפתיחות:
פתיחה רגילה, כפולה, דרייקיפ, בלקוני, הרמוניקה והזזה מקבילה. כמו כן ניתן לייצר דלת בודדת בפתיחה פנימה או החוצה. מוצרי ה S 500 מיוצרים עפ"י תקן אירופאי ומציעים מגוון יתרונות טכנולוגיה שימושיים:

* סרגל זיגוג עשוי אלומיניום המוסיף חוזק  ותמיכה לחלון ומבטיח שהעץ יהיה חופשי מכל עומס. בנוסף, סרגל הזיגוג מאפשר עמידה איתנה של הזכוכית ברוחות חזקות
* פרופיל העץ המחפה את פרופיל כנף האלומיניום עשוי מיחידה אחת שיוצר קו צר ו "נקי".
* האלומיניום והעץ מחוברים על ידי קליפסים ייעודיים (פטנט של החברה). קליפסים אלו עשויים מ PVC קשיח האחראים לכך שמרכיב העץ בחלון יאובטח כנגד האלומיניום. מבנה הקליפסים וגודלם מבטיח שמקדם שינוי ההתרחבות של האלומיניום והעץ יישמר.
*מרווח תא (תעלה) לריקון זרימת מים מהחלון החוצה. גודל תעלה זו מבטיחה אוורור חיוני של חומרי האלומיניום והעץ וניקוז המים שחדרו אל תוך החלון החוצה.
*פעולת האטם מאפשרת בידוד נגד הסתננות המים ומונעת בכך מגע פיזי בין פרופיל העץ למשטח.

Oa Photo015pic37

.